листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2019 година:


Неревидираните финансиски извештаи _01.01.-31.12.2019_ Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 02.03.2020 15:31:25
Документ БР.: DOC_26445-35/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.