листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019


Teteks - Revidirani posebni FI za 2019.pdf
Teteks revidirani konsolidirani FI za 2019.pdf

Објавено на: 05.03.2020 14:31:36
Документ БР.: DOC_12304-1/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи