листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидир. финан. извеш.01.01.-31.12.2019 .xls

Објавено на: 11.03.2020 09:08:09
Документ БР.: DOC_26445-49/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.