листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение


Образложение кон постигнатите резултати за работењето на Жито Караорман АД.doc

Објавено на: 10.03.2020 14:14:24
Документ БР.: DOC_10191-137/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации