листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани  финансиски извештаи 31.12.2019г.


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.19.xlsx

Објавено на: 10.03.2020 14:15:01
Документ БР.: DOC_26445-47/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.