листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

obrazlozenie kon finansiskite rezultati 2019


Образложение на остварените резултати 2019 нов.docx

Објавено на: 11.03.2020 08:28:20
Документ БР.: DOC_10191-139/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации