листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон деловните резултати за период од 01.01.-31.12.2019 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Obrazlozenie kon rezultatite 2019 T.pdf

Објавено на: 12.03.2020 14:16:08
Документ БР.: DOC_10191-153/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации