листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи


образложение финансиски извештаи 01.01-31.12.2019.docx

Објавено на: 16.03.2020 14:10:04
Документ БР.: DOC_10191-181/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации