листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ФИНАНСИСКИОТ ИЗВЕШТАЈ НА ТД МАКОШПЕД АД ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.-31.01.2019


Образложение 01.01-31.12.pdf

Објавено на: 16.03.2020 14:56:28
Документ БР.: DOC_10191-189/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации