листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 34 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:

 


izvestuvanje za javnosta.pdf

Објавено на: 18.03.2020 14:15:18
Документ БР.: DOC_10191-204/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации