листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за 2019 година.


Obrazlozhenie_ADING_31.12.2019_konsolidiran.pdf

Објавено на: 18.03.2020 14:10:18
Документ БР.: DOC_10191-202/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации