листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за задоцнето доставување на неревидиран финансиски извештај 01.01.2019-31.12.2019год.


Известување за пролонгирано доставување на неревидиран финансиски извештај 01.01.2019-31.12.2019.docx

Објавено на: 23.03.2020 14:36:46
Документ БР.: DOC_10191-209/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации