листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација


Obrazlozenie kon finansiski izvestai 31.12.2019.pdf

Објавено на: 23.03.2020 14:33:51
Документ БР.: DOC_10191-208/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации