листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати 01.01-31.12.2019 година


Образложение за остварените резултати 2019.pdf

Објавено на: 24.03.2020 15:22:47
Документ БР.: DOC_10191-214/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации