листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Консолидирани неревидирани Финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2019 Макпетрол А.Д.xls

Објавено на: 27.03.2020 14:10:07
Документ БР.: DOC_26445-105/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.