листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираната годишна сметка за 2019 година.


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.12.2019 г.КОНСОЛИДИРАНИ ГОДИШНИ ИЗВЕШТАИ.doc

Објавено на: 30.03.2020 14:10:20
Документ БР.: DOC_10191-226/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации