листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Konsolidirani ne revidirani finansiski izvestai 31.12.2019


PELISTERKA AD-KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI IZVESTAI-31.12.2019.xlsx

Објавено на: 30.03.2020 14:10:21
Документ БР.: DOC_26445-110/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.