листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Kонсолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2019


12 Месечни известувања - Пекабеско ад - 2019 - Konsolidiran Nerevidiran.xls

Објавено на: 30.03.2020 14:23:35
Документ БР.: DOC_26445-111/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.