листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 гоина


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2019-31.12.2019.xls

Објавено на: 30.03.2020 15:45:22
Документ БР.: DOC_26445-112/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.