листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи 01.01-31.12.2019 година


Образложение кон консолидираниот биланс на успех за период 01.01.2019-31.12.2019.doc

Објавено на: 30.03.2020 15:45:22
Документ БР.: DOC_10191-230/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации