листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 2019


Консолидирани неревидирани ФИ 2019.xlsx

Објавено на: 31.03.2020 14:40:24
Документ БР.: DOC_26445-116/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.