листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ 01.01.-31.12.2019 ГОД


Makosped Grupa 31.12.2019 za Berza.xlsx

Објавено на: 31.03.2020 15:09:48
Документ БР.: DOC_26445-118/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.