листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПОСТИГНАТИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОД 01.01.-31.12.2019


Образложение 01.01-31.12.pdf

Објавено на: 31.03.2020 15:10:02
Документ БР.: DOC_10191-240/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации