листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија АД Битола 31.12.2019


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИ Ф.И. 31.12.2019.doc

Објавено на: 01.04.2020 08:46:08
Документ БР.: DOC_10191-241/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации