листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2019-31.12.2019


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ.docx

Објавено на: 01.04.2020 14:10:57
Документ БР.: DOC_10191-243/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации