листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

- Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2019 година

- Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2019 година

 

 


Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf
Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2019 година.pdf

Објавено на: 03.04.2020 08:58:48
Документ БР.: DOC_12304-3/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи