листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.2019г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.19.xlsx

Објавено на: 03.04.2020 15:00:55
Документ БР.: DOC_26445-124/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.