листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Обjaснување кон консолидираните финансиските извештаи  31.12.2019 година


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 31.12.2019.docx

Објавено на: 03.04.2020 15:00:59
Документ БР.: DOC_10191-253/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации