листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2019


06.04.2020 12M konsolidiran 01.01.2019 - 31.12.2019.xls

Објавено на: 06.04.2020 16:10:12
Документ БР.: DOC_26445-125/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.