листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-31.12.2019


06.04.2020 Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 31.12.2019 - консолидирани.pdf

Објавено на: 06.04.2020 16:11:41
Документ БР.: DOC_10191-255/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации