листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Акционерското собрание на седницата одржана на 07.04.2020 донесе одлука за распределба на добивка


8 Odluka za raspredelba na dobivka.pdf

Објавено на: 07.04.2020 14:11:25
Документ БР.: DOC_12287-2/2020
Урнек: Распределба на добивка