листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до акционерите за 44-та седница на Собрание на акционери


02.0. Izvestuvanje za povlekuvanje na javen povik - 07042020.pdf

Објавено на: 07.04.2020 14:11:38
Документ БР.: DOC_10191-257/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации