листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето за 2019 година.

Истовремено информираме дека Ревидираните Годишни извештаи ке бидат објавени до крајот на Април 2020 година.


Godizv2019.doc

Објавено на: 14.04.2020 13:10:18
Документ БР.: DOC_10191-261/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации