листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје го објавува Коментарот на (неревидираниот) неконсолидиран Биланс на успех и Биланс на состојба за периодот 01.01- 31.03.2020 година.

 


Коментар на (неревидиран) единечен Биланс на успех и Биланс на состојба - 2020.03.31.pdf

Објавено на: 24.04.2020 14:11:43
Документ БР.: DOC_10191-266/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации