листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2020


Берза Консолидација 31.03.2020.xls

Објавено на: 04.05.2020 09:50:46
Документ БР.: DOC_12294-12/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.