листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните, неконсолидирани финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.03.2020   година на АД Раде Кончар-Апаратна-техника-Скопје.


Obrazlozenie kon nerevidirani nekonsolidirani finansiski izvestai od 01 01-31 03 2020.pdf

Објавено на: 04.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_10191-282/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации