листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2020


01-03.20 Месечни известувања- трговски друштвa.xlsx

Објавено на: 04.05.2020 14:10:16
Документ БР.: DOC_12294-14/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.