листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2019 год.


Stokopromet AD 2019 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai-1.pdf

Објавено на: 05.05.2020 14:10:19
Документ БР.: DOC_12304-15/2020
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи