листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ А.Д. Свети Николе го објавува Образложението на остварените резултати од работењето за периодот од 01.01. до 31.03.2020 год.


Образложение на Билансот на успех 31.03.20.docx

Објавено на: 07.05.2020 15:34:48
Документ БР.: DOC_10191-298/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации