листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за Котација Доставуваме -Неревидиран биланс на успех


01.01-31.03.2020 Osiguruvanje MAKEDONIJA ad VIG.xlsx

Објавено на: 08.05.2020 09:37:28
Документ БР.: DOC_12294-31/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.