листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештај за период 01.01-31.03.2020


образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.03.2020 - Copy.docx

Објавено на: 15.05.2020 14:05:24
Документ БР.: DOC_10191-361/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации