листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација поврзана со влијанието на Ковид 19 врз деловни активности на Тутунски комбинат АД Прилеп


INFORMACIJA - Covid 19.pdf

Објавено на: 15.05.2020 14:05:24
Документ БР.: DOC_10191-363/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации