листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран  биланс на успех 01.01.-31.03.2020 година


Неревидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2020.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:15:24
Документ БР.: DOC_12294-92/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.