листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран биланс на успех за ВВ „Тиквеш“ за период 01.01.2020 - 31.03.2020 година.


Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2020-31.03.2020f.xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:15:24
Документ БР.: DOC_12294-93/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.