листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ДОПИС ЗА ПРОЦЕНКА НА ДОСЕГАШНИТЕ И АНАЛИЗА НА ПОТЕНЦИЈАЛНИТЕ ЕФЕКТИ ОД МОМЕНТАЛНАТА СИТУАЦИЈА ВРЗ РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО НА АКЦИОНЕРСКОТО ДРУШТВО ЗА ПРОИЗВОДСТВО И ПРОМЕТ НА ВИНО ВИНАРСКА ВИЗБА – ТИКВЕШ експорт-импорт АД Кавадарци

 


Образложение Ковид-19 прв квартал 2020 година.docx

Објавено на: 15.05.2020 14:15:24
Документ БР.: DOC_10191-376/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации