листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2020


3 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 15.05.2020 14:19:14
Документ БР.: DOC_12294-94/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.