листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски известаи 31.03..2020 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


Obrazlozenie 31..03.2020.pdf

Објавено на: 15.05.2020 15:55:05
Документ БР.: DOC_10191-392/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации