листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Javen povik za Godisno Sobranie na akcioneri .pdf

Објавено на: 18.05.2020 08:33:21
Документ БР.: DOC_10109-61/2020
Урнек: Јавен повик за собрание