листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно глава VI од Правилата за котација ,известуваме за датумот на одржување и дневниот ред на Собрание на акционери ЈАВЕН ПОВИК ЗА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ  2020 ГОДИНА


JAVEN OGLAS - za svik. na akcio. sobrar. - 2020.pdf

Објавено на: 27.05.2020 09:54:02
Документ БР.: DOC_10109-75/2020
Урнек: Јавен повик за собрание