листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Друштвото за трговија,услуги и консалтинг ГЕРАС ЦУНЕВ ТРГОВИЈА А.Д


odluka Geras Cunev Trgovija 15.05.2020.pdf

Објавено на: 28.05.2020 14:06:50
Документ БР.: DOC_13285-105/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери